szafylublin.pl

Pod tym adresem internetowym (szafylublin.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wynająć?

Dzierżawione w Headway serwisy są dostępne pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które składają się ze fraz kluczy, najczęściej wpisywanych przez internautów potrzebujących usług lokalnych, np. ginekolog Poznań, lampy Lublin. Generyczne domeny wiele łatwiej zapamiętać, a strony z takimi adresami są prostsze w optymalizacji pod wyszukiwarki.


2. Nie widzę nazwy dla siebie? Co możecie dla mnie zrobić?

Napisz nam, czym się zajmujesz, a wyszukamy na pewno stosowną domenę, zawierającą najważniejsze słowa kluczowe. Tylko napisz do nas!


3. Posiadam już swój serwis internetowy, po co mi kolejna strona?

W Internecie od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z głową. Dlatego polecamy posiadanie dwóch, nawet kilku serwisów WWW.


4. Jaki jest koszt przedłużenia adresu?

We współpracy z nami takie koszty nie istnieją! Klient uiszcza jedynie co miesiąc abonament za serwis, w którym jest również przedłużenie domeny, hostingu i innych spraw, którymi nie musisz się martwić. Żadnych innych opłat za rok z góry, żadnych innych formalności na głowie. Tylko miesięczny abonament.


5. Jak opracowujecie teksty dla serwisów klientów?

Najważniejszym strony internetowej są jej treści, a właściwie ich struktura i język. By zatem opracować teksty, musimy mieć jak najwięcej informacji o Twojej działalnośći. Tylko w taki sposób wynajdziemy punkty, które zaciekawią przyszłych klientów. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztą zajmiemy się samodzielnie: tworzymy treści, by były interesujące dla klientów, ale i realizowały wymogi dopadowania strony w Google. Zapewniamy teksty dostosowane do stylu Twojej działalności, zalety marketingowe i wysoką jakość językową.


6. Skąd czerpiecie wykorzystane na serwisach ilustracje?

Stosujemy fotografie z profesjonalnych internetowych baz zdjęć. Naturalnie możesz dostarczyć nam swoje zdjęcia, jeśli posiadasz do nich pełne prawa autorskie, oraz że są dobrej jakości.


7. Co mogę zmienić w przygotowanym dla mnie WWW?

Dajemy klientom przygotowaną przez nasz zespół stronę WWW z prośbą o zaakceptowanie. Masz 14 dni na przekazanie wszelkich sugestii. Bezpłatnie skorygujemy serwis.


8. Dla kogo skierowana jest propozycja?

Obsługujemy głównie (ale nie tylko) małe i bardzo małe firmy działające na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo dużą grupę naszych odbiorców stanowią również lekarze. To właśnie tego typu przedsiębiorstwa najczęściej potrzebują marketingowego wsparcia, ponieważ najczęściej nie zatrudniają specjalistów.


9. Czy klient zawsze musi korzystać z domeny Headway?

Zleceniodawca może zasugerować własny swojej strony WWW, który my zarejestrujemy lub przejmiemy. Headway zawsze musi być abonentem nazwy serwisu.


10. Czy mogę przekierować inny adres na wynajmowaną stronę?

Tak, jest to możliwe. Na pewno wyjaśnimy, jak to szybko zrealizować.


11. Kto jest autorem treści na serwisach?

Za stworzenie treści na serwisy internetowe dla naszych klientów odpowiada profesjonalna redakcja, składająca się z copywriterów – to specjaliści od pisania tekstów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.


12. W jaki sposób zgłaszać zmiany na stronie?

Gdy tylko potrzebujesz uzupełnień na stronie WWW, napisz zgłoszenie swojemu opiekunowi lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!